Unia Europejska

Gdzie można stosować asfalt na zimno?

Asfalt w workach na zimno - Zastosowanie

Masę bitumiczną na zimno / asfalt na zimno Kraków najczęściej wykorzystuje się do naprawy ubytków w nawierzchniach szos, chodników itd. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie tego materiału, asfalt na zimno w workach produkcji Degamex, sprawdzi się także przy:

  • budowie i naprawie pochylni: podjazdów do garażu i dla wózków inwalidzkich,
  • poziomowaniu pokryw włazów,
  • łataniu rozkuć w sieciach wodociągowych lub elektrycznych,
  • uzupełnianiu otworów przy studzienkach kanalizacyjnych, szynach, szczelinach dylatacyjnych.

Odpowiednia urabialność naszego wiodącego produktu jakim jest asfalt na zimno Kraków i jego trwałość pozwolą na właściwe funkcjonowanie tych elementów. Zapewnią również ich solidne umocowanie w nawierzchni.

Asfalt na zimno - Odnów nim swoje podwórko!

Jeśli twoja posesja wymaga remontu, to asfalt w workach pozwoli ci przeprowadzić go samodzielnie i niewielkim kosztem. Ułożenie nawierzchni z niego nie wymaga także użycia specjalistycznych narzędzi – wystarczy ręczna ubijarka lub zagęszczarka wibracyjna. Dlatego też nasz produkt to idealny materiał do renowacji własnego podwórka. Równy, czarny podjazd będzie nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny – nie będzie się brudził, a właściwie położony asfalt zapewni trwałość na lata.

Asfalt w workach

Firma Degamex od lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży takich wiodących produktów jak:
Asfalt na zimno, asfalt w workach. Zachęcamy Państwa do składania u nas zamówień. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne ceny.