Unia Europejska

Masa asfaltowa na zimno Połaniec

  1. Masa asfaltowa na zimno Połaniec.

  2. Wady i zalety nawierzchni betonowej i asfaltowej.

  3. Jakie zastosowania ma masa bitumiczna na zimno Połaniec?

  4. Nasze cele – mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 Połaniec najwyższej jakości.

Połaniecmiasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Połaniec.

Miasto królewskie w powiecie sandomierskim województwa sandomierskiego w drugiej połowie XVI wieku. Miasto w starostwie sandomierskim w 1629 roku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnobrzeskiego. W Zawadzie k.


Połańca znajduje się jedna z największych w Polsce elektrowni cieplnych, Enea Połaniec S.A o mocy 1800 MW. Otwarty w 2013 Zielony Blok o mocy 205 MW stał się największym na świecie blokiem energetycznym opalanym w 100% biomasą. Na terenie miasta i gminy Połaniec znajduje się również podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, obejmująca obszar 22,3 ha i zagospodarowana w ponad 41%. Przez Połaniec przebiegają również dwie istotne drogi – Droga wojewódzka nr 764 z mostem na Wiśle (łącząca Połaniec ze Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park w Mielcu) oraz Droga krajowa nr 79. W związku z tym bardzo ważne jest, aby ta droga była w jak najlepszym stanie. Nasza firma produkująca asfalt na zimno QPR 2000 w workach po 25 kg Połaniec znacząco przyczynia się do utrzymania wysokiej jakości nawierzchni dróg w naszym mieście i okolicach. Według danych GUS z 30.06.2020 roku populacja Połańca liczy 8023 osób.

Wady i zalety nawierzchni betonowej i asfaltowej.

Nawierzchnia musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, by jezdnia nie pękała i zapewniła pasażerom jak najbardziej bezpieczną jazdę. Ponadto, solidny materiał jest gwarancją, że nie trzeba będzie wykonywać poprawek. Do wykonania nawierzchni dróg wykorzystuje się beton asfaltowy lub asfalt na zimno Połaniec. Jednak to ten drugi jest częściej wybieraną opcją z uwagi na jego niższą cenę, a równie wysoką jakość. Zakłada się, że beton jest solidniejszy od asfaltu, z tego względu stosuje się go na drogach często używanych, by służyły jak najdłużej. Mieszanka asfaltowa Połaniec szybko nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych, więc trasy, w których panuje wysoka temperatura częściej stosują opcję betonowej drogi. Warto także zaznaczyć, że wybierając betonową drogę można odczuwać gorszy komfort jazdy z powodu głośniejszej jazdy, niż w przypadku masy asfaltowej.

Jakie zastosowania ma masa bitumiczna na zimno Połaniec?

  • naprawa dróg publicznych

  • odnawianie dróg prywatnych

  • konserwacja przejazdów

  • izolacje przeciwwilgociowe

Nasze cele – mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 Połaniec najwyższej jakości.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości materiału – mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 w Połanicu. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że nasze produkty spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości materiałach. Oferujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jeśli szukają Państwo takich produktów jak asfalt na zimno QPR 2000 Połaniec, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524