Unia Europejska

Beton asfaltowy Opole

1. Asfalt w workach Opole – krótki opis.

2. Typy nawierzchni stosowane na polskich drogach.

3. Zastosowanie mas bitumicznych.

4. Co nas wyróżnia?

Opole jest stolicą województwa opolskiego, charakteryzującym się dużą lesistością miastem. Stobrawski Park Krajobrazowy należy do jednego z największych w Polsce. Warto wybrać się na wycieczkę, by podziwiać uroki tego miejsca. Chcemy sprawić, by podróż przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach Opole.

Asfalt na zimno w workach Opole ma powszechne zastosowanie – wykorzystuje się go między innymi do remontów nawierzchni dróg i wypełniania nim wybojów oraz do profilowania dróg i chodników. Mieszanka mineralno-asfaltowa Opole zawiera dokładnie odmierzone ilości składników, by jej urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie. Do produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej w Opolu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt spełniający standardy europejskie. Firma Degamex – producent asfaltu na zimno w workach w Opolu przykłada dużą wagę do kontroli jakości produkowanej masy asfaltowej na zimno Opole. Posiadamy specjalnie przygotowane laboratorium, w którym starannie badamy każdy produkt.


Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Opole

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka mineralno-asfaltowa Opole zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Opolu przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno w Opole?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie naszego topowego produktu jakim jest asfalt na zimno QPR 2000 Opole. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z
kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno Opole rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe.
Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Firma Degamex znana jest w branży z następujących produktów:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Opole,
 • Masa asfaltowa na zimno Opole,
 • Masa bitumiczna na zimno Opole,
 • Mieszanka asfaltowa Opole,
 • Beton asfaltowy Opole,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Opole,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Opole,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Opole,
 • Mieszanka bitumiczna Opole,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji poszukiwanego produktu jak jest asfalt na zimno w workach Opole. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Opolu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524