Unia Europejska

Asfalt na zimno QPR 2000 Łódź

  1. Asfalt na zimno QPR 2000 Łódź.

  2. Z czego składa się asfalt na zimno Łódź.

  3. Jakie zastosowania ma masa bitumiczna na zimno Łódź?

  4. Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna Łódź.

Łódź to stolica województwa łódzkiego i miasto, które w swojej ofercie posiada wiele miejsc wartych odwiedzenia. Można wybrać się między innymi do najnowocześniejszego planetarium w Polsce, Lasu Łagiewnickiego i innych łódzkich parków. By ułatwić turystom podróżowanie po tym mieście, firma Degamex produkuje asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Łódź z najlepszej jakości materiałów.

Z czego składa się asfalt na zimno QPR 2000 Łódź?

Asfalt na zimno Łódź nie różni się zbytnio od pozostałych rodzajów mieszanek. Składa się z kruszywa o niewielkim uziarnieniu oraz lepiszcza, które po ułożeniu zwiąże całą masę w jednolitą warstwę. W składzie są także dodatki poprawiające właściwości gotowej nawierzchni. Zaletą asfaltu na zimno w workach Łódź jest jego łatwe przechowywanie oraz dobieranie potrzebnej ilości, jak również prosta procedura wykonywania nawierzchni. Plusem jest także wiele możliwych zastosowań zaczynając od naprawy dróg i chodników, kończąc na izolacji przeciwwilgociowej.

Jakie zastosowania ma masa bitumiczna na zimno Łódź?

Masa bitumiczna na zimno w Łodzi ma szereg zastosowań, a wśród nich wymienić można naprawę nawierzchni dróg w momencie, gdy pojawią się w niej ubytki. Masa na zimno Łódź dociera w trudno dostępne miejsca, co jest jej dużą zaletą. Materiał ten przydaje się także podczas konserwacji przejazdów kolejowych i tramwajowych. Oprócz, tego, wykorzystuje się go przy izolacji przeciwwilgociowych. Materiał ma półpłynną konsystencję i należy używać go bez podgrzewania. Po wyschnięciu powstaje trwała powłoka, która w skuteczny sposób zatrzymuje wilgoć. Czas wysychania to średnio około doby, zaś optymalna liczba warstw to od jednej do trzech.

Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna Łódź.

Mieszanki mineralno-asfaltowe Łódź cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji mieszanki bitumicznej w Łodzi. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Łodzi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524