Unia Europejska

Mieszanka mineralno-asfaltowa Kraków

 1. Mieszanka mineralno-asfaltowa Kraków.

 2. Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

 3. Asfalt na zimno w workach Kraków – nasze atuty.

Kraków to stolica województwa małopolskiego oraz jedno z najstarszych miast Polski. Posiada wiele pięknych tradycji, jak np. pochód Lajkonika i miejsc wartych odwiedzenia – Wawel czy dzielnica Kazimierz. Wszystkie zwyczaje i wyjątkowe budowle tworzą niepowtarzalny klimat tego miasta, które trzeba zobaczyć na własne oczy. Warto wybrać się na wycieczkę, by podziwiać uroki tego miejsca. Chcąc sprawić, by podróż przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach, produkujemy mieszanki mineralno-asfaltowe w Krakowie najlepszej jakości.

Asfalt na zimno w workach Kraków

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka mineralno-asfaltowa Kraków zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Krakowie przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie asfaltu na zimno Kraków. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno w Krakowie rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Asfalt na zimno w workach Kraków – nasze atuty.

Nasze produkty typu:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Kraków,
 • Masa asfaltowa na zimno Kraków,
 • Masa bitumiczna na zimno Kraków,
 • Mieszanka asfaltowa Kraków,
 • Beton asfaltowy Kraków,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Kraków,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Kraków,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Kraków,
 • Mieszanka bitumiczna Kraków,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji asfaltu na zimno w workach Kraków. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Krakowie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524