Unia Europejska

Mieszanka mineralno-asfaltowa Gdańsk

 1. Mieszanka mineralno-asfaltowa Gdańsk.

 2. Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

 3. Asfalt na zimno w workach Gdańsk – nasze atuty.

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego położoną na Żuławach Wiślanych. Miasto zachwyca nie tylko ze względu na nadmorskie krajobrazy, ale także warto odwiedzić to miejsce, by poznać dzieje historii oraz zachwycić się prawdziwymi dziełami sztuki. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy historii, natury oraz technologii. Chcemy sprawić, by wszyscy turyści odbyli swoją w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach Gdańsk. Asfalt na zimno w workach Gdańsk ma powszechne zastosowanie – wykorzystuje się go między innymi do remontów nawierzchni dróg oraz konserwacji powłok przeciwwilgociowych.

Asfalt na zimno w workach Gdańsk

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka asfaltowa Gdańsk zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Gdańsku przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie asfaltu na zimno Gdańsk. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno w Gdańsku rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Asfalt na zimno w workach Gdańsk – nasze atuty.

Nasze produkty typu:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Gdańsk,
 • Masa asfaltowa na zimno Gdańsk,
 • Masa bitumiczna na zimno Gdańsk,
 • Mieszanka asfaltowa Gdańsk,
 • Beton asfaltowy Gdańsk,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Gdańsk,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Gdańsk,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Gdańsk,
 • Mieszanka bitumiczna Gdańsk,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji asfaltu na zimno w workach Gdańsk. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Gdańsku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524