Unia Europejska

Mieszanka bitumiczna Poznań

 1. Asfalt na zimno QPR 2000 Poznań.

 2. Mieszanka mineralno-asfaltowa Poznań.

 3. Jakie atesty i dopuszczenia powinna posiadać masa bitumiczna Poznań?

 4. Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna Poznań.


Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. Warto wybrać się na wycieczkę do tego miasta, by zobaczyć poznańskie koziołki, które
od 1551 r. znajdują się na wieży poznańskiego Ratusza lub największą w Polsce palmiarnię. By ułatwić turystom podróżowanie po tym mieście, firma Degamex dostarcza pożądany produkt jakim jest mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 Poznań z najlepszej
jakości materiałów.

Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Poznań

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka asfaltowa Poznań zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Poznaniu przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno w Poznaniu?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie naszego topowego produktu jakim jest asfalt na zimno QPR 2000 Poznań. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno Poznań rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Firma Degamex znana jest w branży z następujących produktów:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Poznań,
 • Masa asfaltowa na zimno Poznań,
 • Masa bitumiczna na zimno Poznań,
 • Mieszanka asfaltowa Poznań,
 • Beton asfaltowy Poznań,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Poznań,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Poznań,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Poznań,
 • Mieszanka bitumiczna Poznań,
 • Masa na gorąco do budowy dróg Poznań.
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji poszukiwanego produktu jak jest asfalt na zimno w workach Poznań . Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Poznaniu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524