Unia Europejska

Masa bitumiczna na zimno Olsztyn

 1. Masa bitumiczna na zimno Olsztyn.

 2. Jakość polskich dróg – Asfalt na zimno QPR 2000 Olsztyn.

 3. Wysokiej jakości mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 Olsztyn – nasze cele.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. To piękne miejsce nazywane jest miastem jezior, ponieważ w obrębie miasta znajduje się wiele obszarów wodnych. Warto wybrać się do tego miejsca, by móc cieszyć się jego urokami. Chcemy sprawić, by wszyscy turyści odbyli swoją podróż w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas masa bitumiczna na zimno Olsztyn. Mieszanka mineralno-asfaltowa Olsztyn to mieszanka minerałów, a także asfaltu. Ma ona szereg praktycznych zalet, a jedną z największych jest to, że wykorzystując ten materiał naprawy nawierzchni można wykonać naprawdę szybko. Atutem jest także wygoda transportu na miejsce wykonywania napraw. Nasz produkt – asfalt na zimno w workach Olsztyn ma powszechne zastosowanie – wykorzystuje się go między innymi do remontów nawierzchni dróg oraz konserwacji powłok przeciwwilgociowych.

Jakość polskich dróg – Asfalt na zimno QPR 2000 Olsztyn.

Polskie drogi nie są w najlepszym stanie, co potwierdza ranking jakości infrastruktury drogowej 2019 roku Światowego Forum Ekonomicznego. Nasz kraj zajął w nim 20. miejsce w Europie i 57. na świecie. Raport DGGKiA z tego samego roku potwierdziła, że aż 37% dróg w naszym kraju wymaga remontu. Oceniono, że potrzeba na to ponad 11 mld zł. Taki stan jezdni wpływa nie tylko na komfort podróżowania, ale także na bezpieczeństwo.

Wysokiej jakości mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno QPR 2000 w Olsztynie – nasze cele.

Firma Degamex posiada nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów, dzięki czemu skutecznie kontrolujemy jakość naszych wyrobów typu:

 • masa na gorąco do budowy dróg Olsztyn

 • masa asfaltowa na zimno Olsztyn

 • mieszanka asfaltowa Olsztyn

 • beton asfaltowy Olsztyn

 • nawierzchnia bitumiczna Olsztyn

 • mieszanka bitumiczna Olsztyn

 • asfalt w workach Olsztyn

 • mieszanka mineralno-asfaltowa Olsztyn

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno QPR 2000 Olsztyn. Produkując asfalt, dziś nie ma mowy, by stosować „jeden asfalt” do wszystkiego. Zawsze dokładamy starań, by ostateczna masa bitumiczna miała optymalny skład do miejsca jego zastosowania i zagrożeń, jakim ma sprostać. Inny rodzaj zastosowany będzie do budowy autostrad, inny do placów manewrowych czy też lotnisk, budowli hydrotechnicznych, czy tuneli.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno Olsztyn, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524