Unia Europejska

Mieszanka asfaltowa Katowice

1. Asfalt na zimno Katowice – krótki opis.

2. Zastosowanie mas bitumicznych Katowice.

3. Różnice między nawierzchnią betonową a asfaltową.

4. Asfalt na zimno w workach Katowice – nasze atuty.

 

Katowice to stolica województwa śląskiego. Na terenie miasta można znaleźć piesze szlaki turystyczne i udać się na wycieczkę przyrodniczą. Jeśli posiadamy auto, możemy to wykorzystać i wyjechać za miasto, a tam czeka na nas popularny w ostatnim czasie Park Gródek, nazywany także Śląskimi Malediwami. Warto wybrać się na wycieczkę, by podziwiać uroki tego miejsca. Dokładamy wszelkich starań, by podróż wszystkich turystów była bezpieczna produkując asfalt na zimno w Katowicach tylko z najlepszej jakości materiałów.

Asfalt na zimno w workach Katowice może być użyty do napraw nawierzchni dróg i uzupełnienia nim ubytków w jezdniach, ulicach, drogach publicznych oraz prywatnych. Mieszanka asfaltowa Katowicefirma Degamex przykłada dużą wagę do jakości produktów, więc możecie Państwo mieć pewność, że przygotowana przez nas mieszanka mineralno-asfaltowa Katowice zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Posiadamy laboratorium oraz sprzęty spełniające standardy europejskie, dzięki którym badamy, czy masa bitumiczna na zimno Katowice spełniała w najlepszym stopniu wymogi urabialności, spójności oraz trwałości. Skupiając się na tym, oferujemy swoim Odbiorcom najlepszej jakości masę asfaltową na zimno w Katowicach.

Zastosowanie mas bitumicznych Katowice.

Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Katowicach zaznacza, że z uwagi na dużą wytrzymałość i odporność na warunki pogodowe, zastosowanie mas bitumicznych jest szerokie. Mieszanka mineralno-asfaltowa w Katowicach znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas przeprowadzania remontów wszelkiego rodzaju nawierzchni drogowych – podjazdów, parkingów, chodników, przejść, dróżek osiedlowych, alei parkowych, bulwarów czy skwerów. Niektórzy stosują ją także do zabezpieczenia konstrukcji budynków przed szkodliwym działaniem wody. Ma ona zastosowanie w kolejnictwie, w którym potrzebne są materiały odporne na odkształcenia. Masa bitumiczna Katowice dzięki swojej wysokiej trwałości jest często wykorzystywanym materiałem, który ma zastąpić podsypkę. Dodatkowo, nawierzchnia bitumiczna w Katowicach izoluje grunt przed wchłanianiem wody i jest odporna na działanie promieni UV oraz niskich temperatur.

Różnice między nawierzchnią betonową a asfaltową.

Często używana nawierzchnia musi być wykonana z solidnych materiałów, by droga nie pękała i zapewniła pasażerom jak najwyższy komfort jazdy. Przy tworzeniu nawierzchni dróg wykorzystuje się beton asfaltowy lub asfalt na zimno, jednak częściej wybór pada na drugi z tych materiałów. Asfalt na zimno Katowice ma szereg zalet, jak na przykład korzystna cena czy wysoka jakość. Jednak mieszanka asfaltowa szybko się nagrzewa, więc na trasach, w których panuje wysoka temperatura częściej stosuje się betonowe drogi.

Asfalt na zimno w workach Katowice – nasze atuty.

Mieszanki mineralno-asfaltowe Katowice

są używane do wykonywania nawierzchni bitumicznych, które każdy nazywa asfaltami. Nasze produkty cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji asfaltu na zimno w workach Katowice. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Katowicach, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524