Unia Europejska

Asfalt w workach Kielce

  1. Asfalt w workach Kielce.

  2. Typy nawierzchni stosowane na polskich drogach.

  3. Wady i zalety nawierzchni betonowej i asfaltowej.

  4. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Kielcach. Co nas wyróżnia?

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego, a na ich terenie jest wiele wzniesień, dzięki czemu możemy napawać się piękną panoramą miasta. W lecie lub zimie warto wybrać się na wycieczkę, by podziwiać uroki tego miejsca. Chcemy sprawić, by podróż wszystkich przyjezdnych przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach. A wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach Kielce.

Asfalt na zimno w workach Kielce wykorzystuje się nie tylko do remontów nawierzchni dróg i wypełniania nim wybojów, ale także do profilowania dróg i chodników. Powszechne zastosowanie asfaltu na zimno w Kielcach nie zwalnia nas z obowiązku, by mieszanka mineralno-asfaltowa Kielce zawierała dokładnie odmierzone ilości składników.
Firma Degamex
przykłada dużą wagę do kontroli jakości produkowanej masy asfaltowej na zimno Kielce. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie. Do produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej w Kielcach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt spełniający standardy europejskie.

Typy nawierzchni stosowane na polskich drogach.

W zależności od przeznaczenia drogi i zarządzania nią przez poszczególne organy. Wyróżnia się kilka rodzajów nawierzchni występujących na polskich drogach publicznych (autostrady, drogi ekspresowe, drogi główne, drogi zbiorcze i drogi dojazdowe) lub niepublicznych (osiedlowych i dojazdowych). Wyróżnia się drogi:

Wady i zalety nawierzchni betonowej i asfaltowej.

Nawierzchnia musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, by jezdnia nie pękała i zapewniła pasażerom jak najbardziej bezpieczną jazdę. Ponadto, solidny materiał jest gwarancją, że nie trzeba będzie wykonywać poprawek. Do wykonania nawierzchni dróg wykorzystuje się beton asfaltowy lub asfalt na zimno Kielce. Jednak to ten drugi jest częściej wybieraną opcją z uwagi na jego niższą cenę, a równie wysoką jakość. Zakłada się, że beton jest solidniejszy od asfaltu, z tego względu stosuje się go na drogach często używanych, by służyły jak najdłużej. Mieszanka asfaltowa Kielce szybko nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych, więc trasy, w których panuje wysoka temperatura częściej stosują opcję betonowej drogi. Warto także zaznaczyć, że wybierając betonową drogę można odczuwać gorszy komfort jazdy z powodu głośniejszej jazdy, niż w przypadku masy asfaltowej.

Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Kielcach. Co nas wyróżnia?

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Sprawdzonych i innowacyjnych technologiach oraz najlepszej jakości materiałach do produkcji asfaltu na zimno w workach Kielce. Korzystamy z wysokiej klasy urządzeń, a nasi specjaliści kontrolują proces produkcji na każdym jego etapie. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a Klient spełnił swoje indywidualne potrzeby. Polski producent asfaltu na zimno – Firma Degamex gwarantuje profesjonalną obsługę i korzystne ceny.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno Kielce, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524