Unia Europejska

Asfalt na zimno w workach Gnojnik

 1. Asfalt na zimno w workach Gnojnik.

 2. Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

 3. Mieszanka asfaltowa Gnojnik.


Asfalt na zimno w workach Gnojnik

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka mineralno-asfaltowa Gnojnik zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Gnojnikowie przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie asfaltu na zimno Gnojnik. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno w Gnojnikowie rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Nasze produkty typu:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Gnojnik,
 • Masa asfaltowa na zimno Gnojnik,
 • Masa bitumiczna na zimno Gnojnik,
 • Mieszanka asfaltowa Gnojnik,
 • Beton asfaltowy Gnojnik,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Gnojnik,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Gnojnik,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR
  2000
  Gnojnik,
 • Mieszanka bitumiczna Gnojnik,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji asfaltu na zimno w workach Gnojnik. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Gnojnikowie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524