Unia Europejska

Asfalt na zimno QPR 2000 Rzeszów

 1. Asfalt na zimno QPR 2000 Rzeszów.

 2. Mieszanka mineralno-asfaltowa Rzeszów.

 3. Jakie atesty i dopuszczenia powinny posiadać masy bitumiczne Rzeszów?

 4. Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna w Rzeszowie.

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego oraz dynamicznie rozwijającym miastem w Polsce. Podobnie jak firma Degamex – producent masy bitumicznej Rzeszów, dąży do ciągłego doskonalenia. Wpływ na rozwój mają tworzone przez naszą firmę materiały – asfalt w workach na zimno Rzeszów wykorzystuje się nie tylko do remontów nawierzchni dróg i wypełniania nim wybojów, ale także do profilowania dróg i chodników. Powszechne zastosowanie masy asfaltowej na zimno w Rzeszowie nie zwalnia nas z obowiązku, by mieszanka mineralno-asfaltowa Rzeszów zawierała dokładnie odmierzone ilości składników. Przykładamy dużą wagę do kontroli jakości produkowanej mieszanki bitumicznej Rzeszów.

Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Rzeszów

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka mineralno-asfaltowa Rzeszów zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Rzeszowie przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno w Rzeszowie?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie naszego topowego produktu jakim jest asfalt na zimno QPR 2000 Rzeszów. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Asfalt na zimno w Rzeszów rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

 

Firma Degamex znana jest w branży z następujących produktów:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Rzeszów,
 • Masa asfaltowa na zimno Rzeszów,
 • Masa bitumiczna na zimno Rzeszów,
 • Mieszanka asfaltowa Rzeszów,
 • Beton asfaltowy Rzeszów,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Rzeszów,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Rzeszów,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Rzeszów,
 • Mieszanka bitumiczna Rzeszów,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji poszukiwanego produktu jak jest asfalt na zimno w workach Rzeszów. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Rzeszowie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524