Unia Europejska

Asfalt na zimno QPR 2000 Gorzów Wielkopolski

 1. Asfalt na zimno QPR 2000 Gorzów Wielkopolski.

 2. Mieszanka mineralno-asfaltowa Gorzów Wielkopolski.

 3. Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno Gorzów Wielkopolski?

 4. Asfalt na zimno w workach Gorzów Wielkopolski – nasze atuty.

Gorzów Wielkopolski jest stolicą województwa lubuskiego. Jedną z atrakcji turystycznych tego miasta jest wizyta w filharmonii gorzowskiej lub spacer po Bulwarze Nadwarciańskim, a dla fanów sportu dobrą atrakcję może być stadion żużlowy im. E. Jancarza. Warto wybrać się na wycieczkę do Gorzowa Wielkopolskiego i choć raz zobaczyć atrakcje oferowane przez lubuskie miasto. By ułatwić turystom podróżowanie, firma Degamex produkuje masę bitumiczną na zimno QPR 2000 Gorzów Wielkopolski z najlepszej jakości materiałów.

Asfalt na zimno w workach Gorzów Wielkopolski

wykorzystuje się nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Mieszanka mineralno-asfaltowa Gorzów Wielkopolski zawiera dokładnie odmierzone ilości składników. Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Gorzowie Wielkopolskim przykłada dużą wagę do kontroli jakości produktów. W specjalnie przygotowanym laboratorium z należytą starannością badamy każdy produkt, by jego urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie.

Jak prawidłowo układać nawierzchnie dróg przy użyciu masy asfaltowej na zimno?

Powinno się utwardzać nawierzchnie drogi, ponieważ sprawia to, że jest ona dużo trwalsza i łatwiejsza w prawidłowym utrzymaniu. Ze względu na różnorodność materiałów, wyróżnia się różne metody ułożenia utwardzonej nawierzchni. Biorąc pod uwagę mniej uczęszczane drogi, podjazdy czy miejsca parkingowe dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie naszego wiodącego produktu jakim jest asfalt na zimno Gorzów Wielkopolski. Żeby spełniał właściwie swoją funkcję, musi jednak być prawidłowo ułożony.

Przy poprawnym układaniu powierzchni asfaltowej trzeba uzyskać warstwy o odpowiedniej grubości oraz równej powierzchni ułożonej z kilkuprocentowym spadkiem, by woda deszczowa miała możliwość spadku. Masa asfaltowa na zimno Gorzów Wielkopolski rozprowadza się po wykonanej wcześniej podbudowie, której rodzaj zależy od planowanego obciążenia. Na oczyszczoną i spójną nawierzchnię wysypuje się równą, kilkucentymetrową warstwę z lekkim naddatkiem asfaltu. Powinna ona zostać starannie rozprowadzona, a później ubita. Najlepiej jest stosować do tego ubijarki zmechanizowane, np. płytowe. Podczas zagęszczania trzeba pamiętać, że utrzymanie jednakowej grubości warstwy pozwoli na zachowanie spadku uzyskanego przy profilowaniu podbudowy.

Mieszanka bitumiczna Gorzów Wielkopolski – nasze atuty.

Nasze produkty typu:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Gorzów Wielkopolski,
 • Masa asfaltowa na zimno Gorzów Wielkopolski,
 • Masa bitumiczna na zimno Gorzów Wielkopolski,
 • Mieszanka asfaltowa Gorzów Wielkopolski,
 • Beton asfaltowy Gorzów Wielkopolski,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Gorzów Wielkopolski,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Gorzów Wielkopolski,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Gorzów Wielkopolski,
 • Mieszanka bitumiczna Gorzów Wielkopolski,
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Używamy sprawdzonych i innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów do produkcji asfaltu na zimno w workach Gorzów Wielkopolski. Dbamy, by nasze realizacje przebiegały terminowo, a cena była korzystna.

Jeśli szukają Państwo mieszanki mineralno-bitumicznej na gorąco Gorzów Wielkopolski, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524