Unia Europejska

Masa bitumiczna Wrocław

 1. Jakie atesty powinna mieć masa bitumiczna Wrocław dopuszczona do użytku?
 2. Asfalt w workach Wrocław.

 3. Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna Wrocław.

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, nazywany często miastem mostów, ponieważ jest ich tu najwięcej ze wszystkich miast w Polsce. Niezwykła dbałość o detale i klimat tego miejsca sprawia, że turyści chętnie do niego wracają. Z pewnością warto wybrać się do tego miasta, by podziwiać jego uroki. Chcemy sprawić, by podróż wszystkich turystów przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach we Wrocławiu. Mieszanki mineralno-asfaltowe cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu.

Jakie atesty powinna mieć masa bitumiczna Wrocław dopuszczona do użytku?

Firma Degamex – producent mas bitumicznych Wrocław

poleca, by wykorzystywać je nie tylko do wykonywania remontów powierzchni betonowych, ale także do izolacji wodochronnej budynków. Materiał ma dobrą przyczepność, jest łatwy w użyciu oraz można go stosować bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Nawierzchnia bitumiczna Wrocław musi posiadać atest higieniczny PZH oceniany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Jest to instytucja upoważniona do wystawienia dokumentu, która wcześniej bada jakość masy bitumicznej, jej właściwości oraz skład chemiczny. Po przeprowadzonych badaniach, gdy wszystko jest w porządku zostaje wydany atest świadczący o tym, że produkt odpowiada wymaganiom higienicznym oraz spełnia odpowiednie warunki.

Kolejnym dokumentem, który powinny posiadać masy bitumiczne jest Krajowa Ocena Techniczna sporządzona przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów. Instytut ten bada właściwości użytkowe materiału. Wymagania, które musi spełniać, zostały wymienione w ustawie o prawie budowlanym. Asfalt w workach na zimno Wrocław i inne produkowane przez nas materiały posiadają Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych, w którym producent oświadcza, że właściwości użytkowe produktów są zgodne z polską normą wyrobu lub krajową oceną techniczną.

Nasze cele – wysokiej jakości mieszanka bitumiczna we Wrocławiu.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości kultowego produktu – asfalt na zimno Wrocław. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości materiałach. Oferujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Nasze produkty typu:

 • Mieszanka mineralno-asfaltowa Wrocław,
 • Masa asfaltowa na zimno Wrocław,
 • Masa bitumiczna na zimno Wrocław,
 • Mieszanka asfaltowa Wrocław,
 • Beton asfaltowy Wrocław,
 • Asfalt na zimno QPR 2000 Wrocław,
 • Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 Wrocław,
 • Asfalt na zimno w workach 25 kg QPR 2000 Wrocław,
 • Mieszanka bitumiczna Wrocław.
  cechują się wysokimi walorami użytkowymi – są równe, ciche, zapewniają wysoki poziom przyczepności, a dodatkowo są szybkie w wykonaniu.

Jeśli szukają Państwo asfaltu w workach we Wrocławiu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524