Unia Europejska

Nie oglądaj się za siebie,
zobacz naszą ofertę i zadzwoń

Oferta DEGAMEX - Asfalt w workach

Produkując asfalt w workach postanowiliśmy stworzyć specjalne laboratorium badające właściwości naszych produktów. Dlaczego jest ono tak ważne i potrzebne? Przez to, że asfalt na zimno jest stosowany tak powszechnie, mogłoby się wydawać, że to materiał prosty do wyprodukowania. Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie – wytworzenie właściwego produktu jakim jest mieszanka mineralno-asfaltowa wymaga bardzo dokładnego odmierzenia poszczególnych jej składników. Dlatego też w naszym zakładzie przywiązujemy olbrzymią uwagę do kontroli jakości produkowanej masy asfaltowej na zimno.

W naszym laboratorium badamy produkty zarówno przed wypuszczeniem ich na rynek, jak i w trakcie ich procesu wytwórczego. Gwarantuje to, że założone na etapie projektowym parametry takie jak:

  • urabialność,
  • spójność,
  • trwałość,

będą identyczne w każdej partii wytworzonego u nas asfaltu. Do produkcji asfaltu na zimno podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego pracujemy na najnowszym sprzęcie spełniającym normy europejskie.

Wytwórnia mas bitumicznych z dogodnym dojazdem

Nasz zakład produkcyjny jest zlokalizowany tuż przy drodze krajowej 75 prowadzącej do autostrady A4. Dzięki temu dojazd do niego nie stanowi problemu. Znacznie ułatwia to odbiór naszego produktu jakim jest masa bitumiczna na zimno, szczególnie gdy konieczne jest skorzystanie z pojazdów o większych gabarytach. Przy wytwórni znajduje się także przestronne podwórko pozwalające bez przeszkód manewrować ciężarówkom po załadowaniu materiału.

Dokumenty do pobrania i wydruku