OPOLE

Spis treści:

1. Asfalt w workach Opole – krótki opis.

2. Typy nawierzchni stosowane na polskich drogach.

3. Zastosowanie mas bitumicznych.

4. Co nas wyróżnia?

Opole jest stolicą województwa opolskiego, charakteryzującym się dużą lesistością miastem. Stobrawski Park Krajobrazowy należy do jednego z największych w Polsce. Warto wybrać się na wycieczkę, by podziwiać uroki tego miejsca. Chcemy sprawić, by podróż przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach Opole.

Asfalt na zimno w workach Opole ma powszechne zastosowanie – wykorzystuje się go między innymi do remontów nawierzchni dróg i wypełniania nim wybojów oraz do profilowania dróg i chodników. Mieszanka mineralno-asfaltowa Opole zawiera dokładnie odmierzone ilości składników, by jej urabialność, spójność i trwałość były na najwyższym poziomie. Do produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej w Opolu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt spełniający standardy europejskie. Firma Degamex – producent asfaltu na zimno w workach w Opolu przykłada dużą wagę do kontroli jakości produkowanej masy asfaltowej na zimno Opole. Posiadamy specjalnie przygotowane laboratorium, w którym starannie badamy każdy produkt.

Typy nawierzchni stosowane na polskich drogach.

Wyróżnia się kilka rodzajów nawierzchni występujących na polskich drogach publicznych, np. na autostradach czy drogach ekspresowych lub niepublicznych, np. osiedlowych i dojazdowych. Wyróżnia się drogi:

  • gruntowe

  • szutrowe

  • nawierzchnie bitumiczne

  • betonowe

  • nawierzchnia z kostki brukowej

Zastosowanie mas bitumicznych

Firma Degamex – producent mas bitumicznych w Opolu rekomenduje wykorzystanie mieszanki mineralno-asfaltowej Opole podczas przeprowadzania remontów nawierzchni drogowych – podjazdów, parkingów, chodników, przejść, dróżek osiedlowych, alei parkowych, bulwarów czy skwerów. Zastosowanie mas bitumicznych w Opolu jest szerokie, ponieważ materiał ten jest wytrzymały i odporny na warunki pogodowe. Znajduje on swoje zastosowanie także przy zabezpieczaniu konstrukcji budynków przed szkodliwym działaniem wody czy w kolejnictwie, w którym potrzebne są materiały odporne na odkształcenia. Masa bitumiczna Opole dzięki swojej wysokiej trwałości jest często wykorzystywanym materiałem, który ma zastąpić podsypkę. Dodatkowo, masa bitumiczna w Opolu izoluje grunt przed wchłanianiem wody i jest odporna na działanie promieni UV oraz niskich temperatur.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, bazujemy na sprawdzonych i innowacyjnych technologiach oraz najlepszej jakości materiałach do produkcji asfaltu na zimno w workach Opole. Korzystamy z wysokiej klasy urządzeń, a nasi specjaliści kontrolują proces produkcji na każdym jego etapie. Pilnujemy terminów, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Polski producent asfaltu na zimno Opole – Firma Degamex gwarantuje profesjonalną obsługę i korzystne ceny.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Opolu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524