GDAŃSK

 1. Asfalt w workach Gdańsk – krótki opis.

 2. Dlaczego asfalt mięknie w upalne dni?

 3. Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 w Gdańsku – co nas wyróżnia?

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego położoną na Żuławach Wiślanych. Miasto zachwyca nie tylko ze względu na nadmorskie krajobrazy, ale także warto odwiedzić to miejsce, by poznać dzieje historii oraz zachwycić się prawdziwymi dziełami sztuki. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy historii, natury oraz technologii. Chcemy sprawić, by wszyscy turyści odbyli swoją w jak najbardziej komfortowych warunkach, a wpływ na to ma produkowany przez nas asfalt w workach Gdańsk. Asfalt na zimno w workach Gdańsk ma powszechne zastosowanie – wykorzystuje się go między innymi do remontów nawierzchni dróg oraz konserwacji powłok przeciwwilgociowych.

Dlaczego asfalt mięknie w upalne dni?

W Polsce podstawowym materiałem używanym do produkcji dróg jest masa bitumiczna, zwana potocznie asfaltem. Obecnie zastosowanie nowoczesnych urządzeń i technologii produkcji sterowanych komputerowo sprawia, że produkowane przez nas mieszanki bitumiczne Gdańsk cechują się wysokimi parametrami użytkowymi. Latem, tam, gdzie zastosowano „stare” mieszanki asfaltowe, można odnieść wrażenie, że wraz ze wzrostem temperatury asfalt się topi.

Jakość masy bitumicznej w Gdańsku zależy przede wszystkim od dokładnego odmierzenia składników mieszanki mineralno-asfaltowej, czyli dobór proporcji między ilością kruszywa a asfaltu właściwego. To właśnie odpowiada za parametry użytkowe asfaltu i jego stabilność w każdych warunkach przez wiele lat. Odporność mieszanki asfaltowej na temperaturę zależy od zastosowanego lepiszcza. Wśród różnego rodzaju lepiszczy wyróżnia się również specjalne mieszanki olejowe, które w połączeniu z kruszywem i asfaltem tworzą masę odporną na starzenie się asfaltu, zmniejszając lepkość lepiszcza. Chcąc wybudować drogi odporne na wysokie temperatury, należy stosować do tego celu asfalty przemysłowe, a istniejące nawierzchnie poddawać odpowiednim pracom naprawczym.

Masa bitumiczna na zimno QPR 2000 w Gdańsku – co nas wyróżnia?

 • skupienie na indywidualnych potrzebach Odbiorców
  Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie.

 • korzystny stosunek jakości do ceny
  Oferujemy wysokiej klasy produkty oraz profesjonalną obsługę. Staramy się, by najwyższa jakość naszych produktów oraz usług szły w parze z najkorzystniejszą ceną.

 • najnowsze technologie
  Do produkcji masy bitumicznej na zimno QPR 2000 w Gdańsku wykorzystujemy nowoczesny sprzęt spełniający standardy europejskie.

 • dostępność
  Gwarantujemy dostępność swoich produktów i usług na terenie całej Polski.

Jeśli szukają Państwo masy asfaltowej na zimno w Gdańsku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 884 373 524