Dowiedz się więcej o naszej branży

Jak kłaść asfalt na zimno?

Producent asfaltu na zimno w workach

Jako renomowany producent asfaltu na zimno w workach, prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju naszego wiodącego produktu jakim jest asfalt na zimno. Wysokiej jakości wyrób jest od razu gotowy do użycia. Można go także wykorzystywać o każdej porze roku, gdyż zachowuje on swoje właściwości w temperaturach od ok. -20°C do 30°C. Przy uzupełnianiu ubytków pojedyncza warstwa powinna mieć maksymalnie 2 cm grubości, przy głębszych dziurach zalecamy układanie większej liczby warstw i wysypywanie kolejnej porcji asfaltu dopiero po zagęszczeniu poprzedniej warstwy. Przy pracy z masą bitumiczną na zimno należy kolejno:

  1.  Oczyścić podłoże z kamieni i innych zanieczyszczeń.
  2.  Wysypać warstwę materiału.
  3. Rozprowadzić go szpadlem i wyrównać.
  4.  Ubić i utwardzić warstwę asfaltu (najlepiej przy pomocy ręcznego ubijaka lub zagęszczarki).
    Po wykonaniu ostatniego kroku nawierzchnia może być od razu użytkowana. Nie trzeba przycinać krawędzi ubytku (choć wpływa to na estetykę) ani stosować przed naprawą żadnych preparatów. Jeden 25-kilogramowy worek wystarcza na pokrycie 1 m2 nawierzchni warstwą o grubości 1 cm.

Zawsze wysoka jakość

Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i produktów. Korzystamy z najlepszych materiałów renomowanych producentów. Profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny. Polski producent asfaltu na zimno w workach.

Laboratoryjna kontrola produktu

Posiadamy własne laboratorium zakładowe do kontroli produktów, które czuwa nad jakością materiałów. Nasi specjaliści dbają o proces produkcji na każdym jego etapie.

Doskonałe zaplecze techniczne

Korzystamy z innowacyjnych technologii, najwyższej klasy urządzeń i nowoczesnych maszyn. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel.

Solidność oraz terminowość

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając by prace przebiegały szybko i sprawnie. Zlecenia realizujemy w najszybszym możliwym terminie, szanując czas naszych Klientów.